Хірургія

Стоматологи-хірурги нашого Медичного центру володіють сучасними методами діагностики та лікування стоматологічних захворювань

Ми проводим такі види оперативних втручань, як

quality
Видалення зубів малотравматичними методами з максимальним збереженням оточуючих тканин;
quality
Пластики м'яких тканин;
quality
Зубозберігаючі операції;
quality
Складні види вилучень (зуби мудрості, надкомплектні та дистоповані);
quality
Реконструкції (відновлення) об’єму кістки щелеп;
quality
Імплантації (одноетапні і двохетапні);
Після проведення комплексної діагностики визначаються показання та протипоказання до оперативного втручання, враховуються всі особливості, побажання та потреби пацієнта.

За можливості збереження одного або двох коренів в багатокореневих зубах застосовуються резективні методики, такі як гемісекція (видалення одного кореня з частиною коронки), ампутація кореня (видалення кореня з повним збереженням коронкової частини) та коронаро-радикулярна сепарація (розділення коренів шляхом розсічення коронки і стовбура кореня).

Крім того, проводяться операції з видалення кіст на верхній та нижній щелепах, за необхідності - з пломбуванням каналів під час операції.

Лікар-хірург також тісно співпрацює з ортодонтом. До хірургічної допомоги ортодонтам відносять такі види втручань: компактостеотомія (послаблення щільної пластинки кістки), встановлення мікроімплантатів та мініпластин. Такий лікарський тандем допомагає здійснити переміщення зубів з мінімальними ускладненнями.

Наявність в нашому центрі анестезіологічного відділення забезпечує можливістю проведення будь-якого хірургічного втручання в умовах медикаментозного сну або під наркозом, що гарантує пацієнту максимальний комфорт та відсутність нервового напруження.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний