Протезування

Сучасна стоматологія здатна відновити повноцінну функцію жування та чарівну посмішку навіть у складних умовах, коли зруйновані або відсутні один чи декілька зубів.

Протезування необхідне у випадку руйнування, стертості, відсутності зубів та пов’язаних з цим функціональних порушень та естетичних недоліків.

Сьогодні також є актуальним покращення естетики посмішки за бажанням пацієнта. Для цього використовуються високоестетичні тонкостінні, товщиною від 0,3 мм, керамічні конструкції.

На час виготовлення постійних конструкцій обов’язково проводиться тимчасове протезування, щоб Ви жодного дня не відчували дискомфорту.

Запорукою ефективного ортопедичного лікування є якісна закордонна освіта лікарів, високий рівень їх підготовки, великий досвід роботи, оснащення медичного центру сучасними збільшувальними приладами (оптика Carl Zeiss), цифровими інтраоральними сканерами (Omnicam, Sirona), використання найсучасніших інструментів та матеріалів під час лікування та звісно наявність власної зуботехнічної цифрової лабораторії, що дозволяє якісно та в найкоротші терміни проводити лікування наших пацієнтів.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний