Робочий час: Пн-Пт: 8:30 - 21:30, Сб: 10:00 - 18:00, Нд: Вихідний

Якименко Олександр Анатолійович

Завідувач відділення ортопедичної стоматології, лікар стоматолог-ортопед відділення ортопедичної стоматології, лікар другої кваліфікаційної категорії. Досвід роботи: 12 років

Освіта:
• 2002 – закінчив «Київський міський медичний коледж» за спеціальністю "Стоматологія ортопедична" та отримав кваліфікацію зубний технік (диплом з відзнакою);
• 2008 – закінчив «Київський медичний університет УАНМ» та отримав кваліфікацію лікаря-стоматолога;
• 2010 – закінчив інтернатуру НМАПО імені П.Л. Шупика за спеціальністю «Стоматологія»;
• 2014 – закінчив курси спеціалізації за фахом «Ортопедична стоматологія», отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».
Проходження курсів, участь в семінарах, майстер-класах, конференціях: • 2018 – закінчив модульний курс Basic Curriculum в Vienna School of Interdisciplinary Dentistry, Відень, Австрія;
• 2019 – закінчив модульний курс Therapy Continuum "Applied Rehabilitation: Function & Esthetics" Vienna School of Interdisciplinary Dentistry, Відень, Австрія.

Спеціалізація:
1. Діагностика
- клініко-функціональна діагностика пацієнтів з порушеннями прикусу, скронево-нижньощелеповими розладами;
- проведення функціональної реабілітації пацієнтів зі скронево-нижньощелеповими розладами, м’язовими та суглобовими дисфункціями.
2. Ортопедична стоматологія:
- естетична стоматологія, реставрація зубів за допомогою високоестетичних керамічних вінірів (від планування до реалізаціі);
- відновлення пошкоджених, зруйнованих, стертих зубів ортопедичними конструкціями (вкладки, накладки, коронки);
- протезування на імплантантах (незнімі, умовно-знімні та знімні конструкції);
- комплексне лікування пацієнтів зі скронево-нижньощелеповими розладами, пацієнти з м’язовими та суглобовими дисфункціями.

Маніпуляції: - робота під мікроскопом;
- робота з інтраоральним сканером;
- малоінвазивна мануальна техніка роботи;
- цифрове планування посмішки Digital Smile Design;
- лікування суглобовою капою (шинотерапія);
- робота з програмним забезпеченням GammaDental;
- запис кондилографії в апараті Cadiax4 (запис роботи СНЩС), аналіз та інтерпретація даних;
- комп’ютерний аналіз оклюзії;
- фотопротоколювання робіт;
- надання невідкладної допомоги при больових синдромах СНЩС розладів.

«Медицина та стоматологія зокрема – галузь, що потребує від спеціаліста лікаря постійного оновлення знань та вмінь, а безпосередньо ортопедична стоматологія невпинно розвивається та вдосконалюється теоретично та технологічно.
Вважаю, що на сьогоднішній день обов’язковим для сучасного лікаря фахове вдосконалення, тому я вивчаю сучасну літературу, стаю учасником семінарів, конгресів, відвідую лекції та майстер-класи. Вчуся в Україні та за кордоном.
Якісна ортопедична стоматологія здійснюється завдяки знанням та вмінням лікаря, його багаторічному досвіду, але не менш важливим є клінічне устаткування. Інструментальна та технологічна потужність клініки. Наша має у своєму арсеналі сучасне інноваційне стоматологічне та зуботехнічне обладнання, що дає можливість реалізації найскладніших клінічних завдань.

Люблю свою роботу за те, що маю можливість дарувати людям здоров’я та красу.
За межами роботи захоплююся велотуризмом та велотренуваннями. Активний учасник велозмагань»

Сертифікати

TOP