Ортодонтичне лікування

Зауважимо, що ортодонтичне лікування не має жодних вікових протипоказань, а отже посмішка Вашої мрії це реальність у будь-якому віці, і ми з радістю допоможемо Вам втілити її в життя!

Ортодонтичне лікування складається з кількох етапів:

Спостереження за формуванням прикусу та розвитком щелеп у дітей краще розпочинати ще до прорізування постійних зубів шляхом усунення всіх потенційних причин виникнення ортодонтичних проблем. Для цього широко використовуються різноманітні міофункціональні апарати.

На жаль, досить часто виникає необхідність заміщення зубів, які дитина втратила раніше, ніж очікувалося. Для цього використовують протези, коронки, утримувачі місця для постійних зубів. Цей етап може здатися дивним, але він вкрай необхідний, адже втрата зубів призводить до появи дискомфорту під час жування, говоріння та посмішки. Крім того, передчасна втрата молочних зубів може спричинити зміщення зубів та утруднення подальшого прорізування постійних зубів, а також певним чином ускладнити та збільшити строк ортодонтичного лікування у майбутньому.

Наступним етапом ортодонтичного лікування є створення місця для правильного та гармонійного прорізування постійних зубів – розширення щелеп за допомогою знімних та незнімних апаратів (пластинок).

Після створення необхідного місця для прорізування зубів можна переходити до естетичної реабілітації дитини. Цього можна досягти шляхом встановлення часткової брекет-системи 2+4 або 2+6. Саме в цей період ми можемо скоректувати нахил зубів, прибрати їх скупченість або проміжки між ними, оптимізувати подальший ріст верхньої та нижньої щелеп.

Зазвичай у віці від 12 до 14 років прорізаються всі постійні зуби. Тільки по завершенні цього періоду можна розпочинати лікування повною брекет-системою.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний