Ми - інноваційна стоматологія

Про наш центр

Міждисциплінарний дентальний центр імені Ю.В. Опанасюка – це якісне стоматологічне лікування, сучасне обладнання, унікальний діагностичний протокол та висококваліфіковані лікарі, для яких немає нічого неможливого.

Перші кроки

Початок нашої історії

Юрій Володимирович Опанасюк

Засновник «Інституту прогресивних стоматологічних технологій

Сергій Володимирович Опанасюк

Співзасновник «Міждисциплінарного дентального центру імені Юрія Володимировича Опанасюка»

Іван Володимирович Опанасюк

Співзасновник «Міждисциплінарного дентального центру імені Юрія Володимировича Опанасюка»

Анастасія Сергіївна Опанасюк

Співзасновник «Міждисциплінарного дентального центру ім. Ю. В. Опанасюка», Лікар-стоматолог-ортодонт, Кандидат медичних наук

В 1999 році команда ентузіастів на чолі з Юрієм Володимировичем та Іваном Володимировичем Опанасюками створила Інститут прогресивних стоматологічних технологій (ІПСТ).Саме ІПСТ в 2000-ні роки почав розвивати стоматологію в Україні. Вітчизняні спеціалісти нарешті отримали змогу на власні очі побачити й спробувати новітні технології, адже відкритий при ІПСТ навчальний центр чи не один з перших почав запрошувати до України всесвітньовідомих лекторів з вражаючим досвідом. А українцям нарешті стала доступна якісна стоматологічна допомога найвищого рівня.

Тепер не потрібно було їхати до Європи чи Америки в пошуках сучасного лікування – якісна медицина сама прийшла до киян. Широкий спектр та рівень послуг, що надавалися, забезпечили високу популярність клініки не лише в Києві, а й по всій Україні та далеко за її межами.Юрій та Іван Опанасюки всебічно розвивали сферу хірургічної та ортопедичної стоматології, привозили в Україну найновіше рентгенологічне та діагностичне обладнання і досягли в цьому значного успіху. Неможливо переоцінити їх внесок у розвиток цієї галузі в Україні.

Час іде, технології не стоять на місці, потреби та вимоги пацієнтів постійно зростають. Саме тому в 2014 році було прийнято рішення створити вузькоспеціалізовані центри для надання профільної стоматологічної допомоги, де спеціалісти кожного напрямку мали б змогу надавати послуги високого рівня, постійно вдосконалюватись та розвиватись.Так в січні 2015 року розпочав роботу новий медичний центр – Міждисциплінарний дентальний центр імені Юрія Володимировича Опанасюка.

Ми з гордістю представляємо Вам

Наш дентальний центр

Наші лікарі - фахівці високого рівня, що безперервно розвиваються в своїй професійній сфері. Лікарі-стоматологи Медичного центру постійно вивчають нові методики і застосовують отримані знання та технології у повсякденній роботі.

Всі лікарі

80,000+

Пацієнтів, яким ми допомогли

3

Заснованих компанії

164

Одиниць медичного обладнання

72

Фахівця

Чому обирають нас?

В нашому центрі Ви отримаєте дійсно якісну допомогу, адже наші лікарі – це висококласні спеціалісти. Ми працюємо на новітньому обладнанні, що дозволяє проводити всі можливі види діагностики та лікування. Тому Вам не потрібно витрачати час, звертаючись в інші заклади для проходження додаткових обстежень.

Всі послуги