Зуботехнічна лабораторія

У повноцінному комплексі ортопедичного лікування велику роль відіграє співпраця лікарів-ортопедів і команди зубних техніків, а також наявність сучасної зуботехнічної лабораторії і ливарні.

Творчий процес

Виготовлення технічних робіт тут і зараз забезпечує можливістю здійснювати індивідуальний підбір кольору і анатомічної форми зубів. Майстерний підхід і сучасні матеріали гарантують бездоганну точність, а також дозволяють врахувати в роботі необхідні індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Завдяки великому вибору матеріалів і сучасного обладнання в лабораторії проводиться широкий спектр робіт для ортодонтії та еластодонтіі. Орім цього, є можливість зразкового виготовлення робіт на замовлення інших стоматологічних установ.

Технології

Для виготовлення довготермінових робіт ми використовуємо метод лазерного або електронно-імпульсного зварювання в аргоновому середовищі (Sсhutz Dental - Німеччина). Розробка всіх робіт, незалежно від ступеня складності, проводиться в артикуляторі фірми SAM (Німеччина), що дозволяє виготовляти надточні ортопедичні конструкції.

Наша ливарня працює на сучасному обладнанні Degutron Eco (Німеччина) та матеріалах фірм Dako (Італія) і Schutz Dental (Німеччина), що дає можливість здійснювати найбільш точне лиття конструкцій будь-якої складності з використанням широкого спектру металів: бюгеля з титану, дорогоцінних сплавів (відливання індивідуального абатмента на імплантати), кобальт-хромові і нікель-хромові сплави.

Галерея робіт

Кожна виготовлена робота - це неповторний індивідуальний еталон якості, що приносить задоволення не тільки пацієнтові, але й команді професіоналів, що докладають чимало зусиль заради такого результату.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний