Імплантація

Пацієнтам з відсутніми зубами пропонується встановлення дентальних імплантатів з метою відновлення функції жування, естетики та усунення перенавантаження решти зубів.

Ми рекомендуємо такий тип лікування в наступних випадках:

Зубний імплантат — це аналог кореня природного зуба, який підбирається за певними параметрами (форма, розмір, вид різьби імплантату повинні відповідати конкретній клінічній ситуації) і встановлюється одразу або через деякий час після видалення зуба.

Ми використовуємо імплантати з титану, оскільки він найкраще проявляє себе в клінічній практиці. Ця технологія дає шанс пацієнтам, що втратили зуби, повністю їх відновити і забути про естетичні та функціональні проблеми.

Імплантація — складна та відповідальна процедура. На сьогодні світова статистика показує, що за умов дотримання всіх правил та за відсутності протипоказань успішність імплантації сягає 98%.

Лікарі-стоматологи-хірурги практикують всі види дентальної імплантації:

quality
Встановлення імплантатів одразу після видалення зубів
quality
Через 6-8 тижнів після видалення
quality
На місце давно видалених зубів
Після проведення обстеження лікарі складають детальний план лікування, визначають етапність процедур та необхідність додаткових хірургічних втручань.
Важливою складовою успіху дентальної імплантації є наявність достатнього об’єму кісткової тканини, необхідної для встановлення імплантату (кожен імплантат повинен бути оточений кісткою мінімум на 2мм з усіх боків). Тому на даному етапі у випадку недостатнього об’єму кістки проводяться всі необхідні процедури з його нарощування. В нашій практиці ми широко використовуємо процедури як з нарощування кісткової тканини, так і зі збільшення кількості та об’єму ясен.

Після проведення імплантації за сприятливих умов можливе негайне навантаження, тобто фіксація завчасно виготовленої ортопедичної конструкції на щойно встановлений імплантат. В такому випадку пацієнт за один прийом отримує «нові тимчасові зуби» і впевнену посмішку, з якою й залишає клініку.

В своїй роботі ми використовуємо імплантати провідних світових виробників, а саме Ankylos (Німеччина), Nobel Biocare (Швеція), Straumann (Швейцарія), і тому можемо гарантувати бездоганну якість лікування.

Імплантологія — це напрямок, що бурхливо розвивається. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої знання та вміння в цьому напрямку, проходять навчання в Україні та за кордоном.

Наш багаторічний досвід роботи в цій галузі дозволяє забезпечувати абсолютно нову якість життя пацієнтів, життя без знімних протезів.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний