Комплексна діагностика

Повна клініко-функціональна діагностика проводиться спеціально підготовленими лікарями. За результатами діагностики, маючи всю необхідну інформацію, команда лікарів складає оптимальний план лікування і презентує його пацієнту під час консиліуму.

Переваги комплексної діагностики в нашому центрі:

quality
Всі маніпуляції проводяться з використанням сучасного високоточного обладнання.
quality
Ми розробили унікальний протокол діагностики, що є синергією підходів Віденської школи міждисциплінарної стоматології (VieSID) та корпорації BioResearch.
quality
Як результат, Ви отримуєте повноцінне розуміння стану Вашого жувального апарату і детальний покроковий план лікування.

Комп'ютерна кондилографія/аксіографія

Це додатковий метод обстеження, що дозволяє виявити патологію в суглобах та м'язах. Він полягає у надточному записі рухів скронево-нижньощелепних суглобів з використанням сучасних технічних засобів. Результати запису аналізуються висококласними спеціалістами нашого Медичного центру. За результатами аналізу ми отримуємо повне уявлення про всі рухи нижньої щелепи, в тому числі індивідуальні особливості процесу мовлення, жування і ковтання.

Рентгенологічне дослідження (Ортопантомографія, Телерентгенографія, Комп’ютерна томографія)

Невід’ємною складовою діагностичного процесу є рентген-дослідження. Воно дозволяє оцінити стан зубів, кісткової тканини, скронево-нижньощелепних суглобів, а також особливості росту та розвитку лицевого скелета. Сучасне рентген-обладнання робить діагностику швидкою та зручною як для стоматолога, так і для пацієнта.

Аналіз діагностичних моделей в артикуляторі

Для того, щоб детально вивчити причини виникнення проблем у ротовій порожнині та в скронево- нижньощелепних суглобах, лікарі проводять аналіз моделей в артикуляторі. Цей апарат з високою точністю відтворює рухи нижньої щелепи і показує статичні та динамічні контакти зубів між собою. Без цього неможливе якісне планування подальшого ортопедичного та ортодонтичного лікування.

Фотопротокол

Фотозйомка необхідна для фіксації ситуації в порожнині рота, а саме кольору, розміру, стану зубних рядів тощо. Фотознімки також допомагають лікарю спланувати форму та колір майбутніх зубів, підібрати оптимальну конструкцію.Окрім внутрішньоротових фотографій, ми проводимо оцінку естетики обличчя та посмішки, стану постави.

Командний підхід

В більшості випадків лікування потребує участі кількох спеціалістів. Ми об’єднуємо лікарів для складання плану лікування: терапевта, рентгенолога, ортопеда, ортодонта, хірурга та пародонтолога. Це дозволяє нам врахувати всі можливі нюанси і скласти план лікування, що підійде саме Вам.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний