Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологiя - один з найбiльш делiкатних напрямкiв стоматологiчного лікування

Делiкатний напрямок

Дитяча стоматологiя - один з найбiльш делiкатних напрямкiв стоматологiчного лікування. Робота з найменшими пацiєнтами вимагає часом не лише високих комунiкативних навичок, але й знань психологiї дитячого вiку. Кожна дитина iндивiдуальна, зi своїм особливим характером, бажаннями i прагненнями, переживаннями та страхами.

Великий досвід

Дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід лікування та спілкування з маленькими пацієнтами. А у поєднанні зі знанням новітніх методик діагностики та лікування, а також маючи в своєму розпорядженні найсучасніші матеріали та устаткування, вони завжди готові надати якісну і кваліфіковану допомогу Вашій дитині.

Молочні зуби

До лікування молочних зубів необхідно ставитись дуже відповідально, адже карієс, що є вогнищем інфекції в порожнині рота, може стати причиною захворювань ЛОР-органів, серця, шлунково-кишкової та дихальної систем. Для безпечного та безболісного лікування зубів ми використовуємо систему комп’ютерної анестезії STA-system, за допомогою якої місцеве знеболення проходить максимально комфортно та майже непомітно для дитини.

Надання стоматологічної допомоги пацієнтам дитячого віку в нашому Медичному центрi проводиться у 5-ти напрямках:

quality
Профілактика основних стоматологічних захворювань;
quality
Терапевтичне лікування;
quality
Хірургічне лікування;
quality
Дитяча анестезіологія (медикаментозний сон).
quality
Ортодонтія;

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний