Відбілювання

Це естетична процедура, що передбачає видалення пігменту з твердих тканин зубів без порушення їх структури за допомогою спеціальних гелів на основі пероксиду водню.

Своїм пацієнтам ми готові запропонувати на вибір один з двох типів відбілювання зубів:

quality
Клінічне відбілювання
quality
Хірургічний (закритий або відкритий кюретаж)
Тип відбілювання підбирають індивідуально для кожного пацієнта.Під час попередньої консультації лікар-стоматолог пропонує пацієнту найоптимальніший варіант, що підійде саме для його зубів.

Клінічне відбілювання

Цей тип відбілювання проводиться в кріcлі стоматолога з застосуванням найбільш безпечної, сучасної та ефективної системи Beyond Polus.Це безпечна процедура, що проводиться за допомогою ламп холодного світла, яке дозволяє досягти освітлення на декілька тонів.Ви отримаєте результат одразу ж після першого відвідування

Відбілювання в домашніх умовах

Для домашнього відбілювання виготовляють індивідуальну капу, на яку необхідно щодня самостійно наносити відбілювальний гель меншої концентрації, за рахунок чого ефект настає повільніше.

Дуже важливо! Скористатися послугою відбілювання зубів можна лише в тому випадку, якщо у Вас всі зуби здорові, немає запальних процесів і "прихованого" карієсу. Тому перед проведенням відбілювання потрібна консультація Вашого лікаря-стоматолога.

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний