Анестезіологія

Інтеграція в європейське суспільство вимагає впровадження в медичну практику європейських стандартів та протоколів надання медичної допомоги. Одним з таких стандартів є право пацієнта на безпеку медичних процедур, в тому числі й належного знеболення.

Ми рекомендуємо такий тип лікування в наступних випадках:

quality
Тривале лікування
quality
Малий вік дитини
quality
Протипоказання для звичайних умов лікування
quality
Захворювання центральної нервової системи
quality
Лікування значних обсягів за одне відвідування
quality
Для запобігання виникненню страхів у дитини
Наркоз – це стан, викликаний медикаментозними засобами, що супроводжується відключенням свідомості, всіх видів чутливості; релаксацією м'язів. В нашому Медичному центрі наркоз проводиться з застосуванням сучасних та високоякісних препаратів, таких як «Пропофол» та «Севофлуран». Після детального вивчення анамнезу пацієнта, написання плану лікування (об’єм втручання та тривалість лікування) командою лікарів-стоматологів та бригадою анестезіологів Вам буде підібрано та запропоновано оптимальний вид знеболення.
В зв’язку зі збільшенням обсягу стоматологічних втручань виникає потреба забезпечити можливість розпочати та закінчити лікування за одне відвідування, і сьогодні це можливо завдяки анестезіологічному забезпеченню. Коли процедура триває понад 2 години, і при цьому пацієнт фізично відчуває дискомфорт від тривалого обмеження рухів, тривоги та неприємних відчуттів під час маніпуляцій в ротовій порожнині (ін'єкції місцевого анестетика, тривале відкривання рота, загальне очікування болю та інше), найкращий вихід - лікування зі знеболенням.

Нам всім також добре відомо, як часто ми відкладаємо візит до стоматолога через власні страхи. Це відчуття називають «дентофобія». Цей стан спостерігається у третини людей на земній кулі, або ж у кожного третього. Хоч на перший погляд страх перед лікуванням зубів і виглядає доволі безневинно, однак насправді паніка, тремтіння, наростання тахікардії та артеріальної гіпертензії під час стоматологічної процедури можуть ускладнити процес лікування, змінити очікуваний результат та навіть нести загрозу Вашому життю та здоров'ю.

Пацієнтам з підвищеним рівнем тривожності пропонується оптимальне рішення – седація, тобто лікування зубів у стані, що максимально наближений до фізіологічного сну або легкої дрімоти.

Завдяки седації відчуття неприємних запахів, звуків та маніпуляцій стають нейтральними, а після візиту спогади про них розмиті або відсутні зовсім. Така антистрес-методика дозволяє заощадити Ваш час та нерви і провести стоматологічну процедуру з комфортом для Вас, в умовах спокою та релаксації або глибокого сну (за показами чи Вашим бажанням).

Зворотній дзвінок

Можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати нам за цим номером

Години роботи

Пн-Пт: 8:30 - 21:30

Сб: 10:00 - 18:00

Нд: Вихідний