Освіта:

• 2002 – закінчив «Київський міський медичний коледж» за спеціальністю "Стоматологія ортопедична" та отримав кваліфікацію зубний технік (диплом з відзнакою);

• 2008 – закінчив «Київський медичний університет УАНМ» та отримав кваліфікацію лікаря-стоматолога;

• 2010 – закінчив інтернатуру НМАПО імені П.Л. Шупика за спеціальністю «Стоматологія»;

• 2014 – закінчив курси спеціалізації за фахом «Ортопедична стоматологія», отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».

Проходження курсів, участь в семінарах, майстер-класах, конференціях: • 2018 – закінчив модульний курс Basic Curriculum в Vienna School of Interdisciplinary Dentistry, Відень, Австрія;

• 2019 – закінчив модульний курс Therapy Continuum "Applied Rehabilitation: Function & Esthetics" Vienna School of Interdisciplinary Dentistry, Відень, Австрія.

Спеціалізація

quality
Клініко-функціональна діагностика пацієнтів з порушеннями прикусу, скронево-нижньощелеповими розладами;
quality
Проведення функціональної реабілітації пацієнтів зі скронево-нижньощелеповими розладами, м’язовими та суглобовими дисфункціями;
quality
Естетична стоматологія, реставрація зубів за допомогою високоестетичних керамічних вінірів (від планування до реалізаціі);
quality
Відновлення пошкоджених, зруйнованих, стертих зубів ортопедичними конструкціями (вкладки, накладки, коронки);
quality
Протезування на імплантантах (незнімі, умовно-знімні та знімні конструкції);
quality
Комплексне лікування пацієнтів зі скронево-нижньощелеповими розладами, пацієнти з м’язовими та суглобовими дисфункціями.

Маніпуляції

quality
Робота під мікроскопом;
quality
Робота з інтраоральним сканером;
quality
Малоінвазивна мануальна техніка роботи;
quality
Цифрове планування посмішки Digital Smile Design;
quality
Лікування суглобовою капою (шинотерапія);
quality
Робота з програмним забезпеченням GammaDental;
quality
Запис кондилографії в апараті Cadiax4 (запис роботи СНЩС), аналіз та інтерпретація даних;
quality
Комп’ютерний аналіз оклюзії;
quality
Фотопротоколювання робіт;
quality
Надання невідкладної допомоги при больових синдромах СНЩС розладів.
Медицина та стоматологія зокрема – галузь, що потребує від спеціаліста лікаря постійного оновлення знань та вмінь, а безпосередньо ортопедична стоматологія невпинно розвивається та вдосконалюється теоретично та технологічно.

Вважаю, що на сьогоднішній день обов’язковим для сучасного лікаря фахове вдосконалення, тому я вивчаю сучасну літературу, стаю учасником семінарів, конгресів, відвідую лекції та майстер-класи. Вчуся в Україні та за кордоном.

Якісна ортопедична стоматологія здійснюється завдяки знанням та вмінням лікаря, його багаторічному досвіду, але не менш важливим є клінічне устаткування. Інструментальна та технологічна потужність клініки. Наша має у своєму арсеналі сучасне інноваційне стоматологічне та зуботехнічне обладнання, що дає можливість реалізації найскладніших клінічних завдань.

Особливу увагу приділяє вивченню сучасних технологій для застосування у комплексній діагностиці зубо-щелепної системи, поглиблює знання з функціональної анатомії зубів, їх взаємодії в спокої та під час функції (жування, ковтання, мова, дихання, стрес-менеджмент). В процесі лікування лікар обов’язково враховує психологічні фактори впливу, розглядає проблеми порушення сну. Оскільки в організмі людини все взаємопов’язано, лікар застосовує комплексний підхід до лікування, проводить ґрунтовну діагностику і уважно вивчає кожну конкретну ситуацію. Сучасна наука рухається надзвичайно швидко, виявляючи нові, невідомі досі закономірності і зв’язки. Тому Світлана Миколаївна є активним учасником міжнародних конференцій, навчальних програм та є справжнім лікарем-ентузіастом, що майстерно застосовує сучасний арсенал технологій у своєму щирому прагненні допомогти.

«Люблю свою роботу за те, що маю можливість дарувати людям здоров’я та красу.
За межами роботи захоплююся велотуризмом та велотренуваннями. Активний учасник велозмагань»

Роботи

Сертифікати