Робочий час: Пн-Пт: 8:30 - 21:30, Сб: 10:00 - 18:00, Нд: Вихідний

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Естетична стоматологія – це поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення Вашого неповторного індивідуального образу.

Сяюча посмішка – запорука Вашого благополуччя, успіху та краси. Ми чекаємо на Вас і готові зробити Вашу посмішку бездоганною!

Для цього ми використовуємо в нашій практиці наступні методики:

  • непрямі реставрації шляхом виготовлення в лабораторних умовах керамічних коронок, накладок, вкладок, вінірів, люмінірів;
  • прямі реставрації сучасними композитними матеріалами безпосередньо в ротовій порожнині;
  • методики комплексного відновлення, що повністю забезпечують функцію зубів і відповідають найвищим естетичним вимогам;
  • відбілювання зубів;

Відбілювання

Білі зуби – атрибут молодості, впевненості – завжди були і залишаються мрією багатьох людей, адже білосніжна посмішка свідчить про здоров’я людини, підвищує її статус як в особистих, так і в ділових відносинах. Щоб отримати білі зуби, все більше людей вдаються до процедури відбілювання, яку ми проводимо в клініці або ж контролюємо її проведення в домашніх умовах.

Реставрація

Реставрацію зубів називають художньою стоматологією, де лікар з ювелірною точністю шар за шаром відновлює дрібні деталі, глибину та природність кольору і форми, тим самим бездоганно відтворюючи функцію та гарний зовнішній вигляд. В лікуванні використовуються матеріали провідних світових виробників, що поділяються за естетичними та функціональними індивідуальними показниками і пропонуються кожному пацієнту залежно від його клінічної ситуації.

Вініри

Слово «вінір» (veneer) в буквальному перекладі означає «облицювання, маскування, захисне покриття». В стоматології вініри – це тонкі керамічні пластинки або ковпачки, які щільно прилягають до зубів. Зубні вініри призначені для маскування різних дефектів, що нерідко виникають на зубах, як, наприклад, відколи, зміна початкового кольору і т.д. Вініри корегують зовнішню частину зуба, не зачіпаючи при цьому його внутрішню структуру, тому є абсолютно безпечними. Важливою функцією вінірів є захист зубів від руйнівних факторів навколишнього середовища. І що найголовніше – вініри мають прекрасний зовнішній вигляд.

Вибір методу лікування залежить від особливостей діагнозу пацієнта, що встановлюється після ретельного обстеження. При цьому обов’язково враховують побажання пацієнта і час, необхідний для реставрації зубів.

TOP