Зуботехнічна лабораторія

У повноцінному комплексі ортопедичного лікування велику роль відіграє співпраця лікарів ортопедів і команди зубних техніків, а також наявність сучасної зуботехнічної лабораторії та ливарні.

Зуботехнічна лабораторія

Розділи лабораторії

Творчій процес

Робота у лаборатрії

Можливість виготовлення технічних робіт на місці дозволяє проводити індивідуальний підбір кольору і анатомічної форми зубів. Тонкий підхід і сучасні матеріали є запорукою бездоганної точності і можливості враховувати в роботі необхідні індивідуальні особливості кожного пацієнта.

ПОСЛУГИ

Завдяки широкому вибору матеріалів і сучасної апаратури, в лабораторії проводиться широкий спектр робіт для ортодонтії та еластодонтіі, а також є можливість бездоганного виготовлення замовлень інших стоматологічних установ.

ОБЛАДНАННЯ
Творчій процес

Використовувані технології

Артикулятор SAM

Для проведення довготривалих робіт використовуємо лазерне або електронно-імпульсне зварювання в аргоновому середовищі (Sсhutz Dental - Німеччина). Виготовлення всіх робіт, незалежно від ступеня складності, проводитися в артикуляторі фірми SAM (Німеччина), що дозволяє надточно виготовляти ортопедичні роботи.

SAM

Наша ливарня працює на сучасному обладнанні Degutron Eco (Германія) та матеріалах фірм Dako (Італія) і Schutz Dental (Німеччина), що дозволяє робити саме точне лиття конструкцій будь-якої складності з використанням широкого спектру металів: бюгеля з титану, дорогоцінних сплавів (відливання індивідуального абатмента на імплантати), кобальто-хромові і нікель-хромові сплави.

DEGUTRON
Установка для лиття титану

Галерея робіт

Кожна виготовлена робота - це неповторний індивідуальний еталон якості, який приносить задоволення не тільки пацієнтові, але і команді професіоналів, докладаючих багато зусиль для досягнення результату.

Photo-1
Photo-2
Photo-3
Photo-4
Photo-5
Photo-6




3D-тур до лабораторії