Неперевершена оптика Carl Zeiss

Неперевершена оптика Carl Zeiss

27.11.17

    Раді поділитися чудовою новиною! Ми отримали і вже навіть встановили найновіші унікальні мікроскопи від німецької компанії ZEISS! А це означає, що ми - перші серед стоматологічних установ України та держав СНД будемо працювати на такому інноваційному обладнанні.

    Мікроскоп ZEISS EXTARO 300 — абсолютно нова модель дентального мікроскопа від німецької компанії ZEISS. Він унікальний своїми світловими модулями.

Microscope-1

    Модуль флуоресцентного підсвічування Fluorescence Mode мікроскопа ZEISS EXTARO 300 допомагає лікарю зберегти максимум здорової тканини зуба. Мікроскоп ZEISS EXTARO 300 з флуоресцентним модулем — перший пристрій, що поєднує в собі технологію виявлення карієсу і оптичне збільшення. Таким чином мікроскоп здатен виявляти каріозні ділянки при видаленні дентину в раніше пролікованому зубі. Також, це дає можливість відрізняти природню тверду тканину зуба від найбільш широко застосовуваних фотополімерних композитних матеріалів.

Microscope-2

    Мікроскоп ZEISS EXTARO 300 з модулем NoGlare — перший пристрій, що поєднує у собі поляризаційне освітлення та збільшення. Завдяки цьому він дозволяє проводити точний аналіз відтінків зуба. Кросс-поляризаційне освітлення дає можливість розпізнати дрібні, але важливі деталі, наприклад, кольорові нюанси. Таке освітлення ефективно пригнічує світлові бліки на поверхні зуба, які відволікають увагу лікаря, тим самим допомагає йому виконувати свою роботу ще більш якісно та надійно.

Microscope-3

    Мікроскоп ZEISS EXTARO 300 — це справжня інновація у спілкуванні з пацієнтами, адже за допомогою мобільного додатку ZEISS Connect App лікар може показати пацієнтам зображення початкового і поточного стану ротової порожнини, а також виділяти ділянки, які потребують лікування.

    Працюємо на результат!