Імплантація

Імплантація

    Пацієнтам з відсутністю зубів проводиться встановлення дентальних імплантатів для відновлення жування та естетики, а також зменшення перевантаження зубів, що залишились.

    Зубний імплантат — це аналог кореня природнього зуба, який підбирається за певними параметрами ( форма, розмір, вид різьби імплантата — відповідають конкретній клінічній ситуації) і встановлюється відразу, або через деякий час після  видалення зуба. Ми використовуємо імплантати з титану, так як він найкраще показує себе в клінічній практиці. Ця технологія дає шанс пацієнтам, які втратили зуби, повністю їх відновити, і забути про естетичні та функціональні проблеми.
    Імплантація — складна і відповідальна процедура. На сьогодні світова статистика показує,  що при дотриманні всіх правил та при відсутності протипоказань,  успішність імплантації сягає 98%.

    Після проведення обстеження, складається детальний план лікування, етапність процедур, та необхідність додаткових хірургічних втручань.

Лікарі-стоматологи-хірурги практикують всі види дентальної імплантації:

- встановлення  імплантатів відразу після видалення зубів;
- через 6-8 тижні після видалення;
- а також на місце давно видалених зубів.

Також проводяться всі необхідні процедури по нарощуванню об’єму кістки, при її недостатності.

    При наявності сприятливих умов можливе негайне навантаження, тобто фіксація завчасно виготовлених зубних протезів на щойно встановлений імплантат. За один прийом пацієнти виходять з клініки з “новими тимчасовими зубами” і впевненою посмішкою.

    В нашій практиці ми використовуємо  імплантати провідних світових виробників, а саме Ankylos (Німеччина), Trinon Titanium( Німеччина), TBR (Франція), та можемо гарантувати бездоганну якість лікування.

    Запорукою успіху дентальної імплантації є наявність достатнього об’єму кісткової тканини, необхідного для установки імплантата ( кожен імплантат повинен бути оточений кісткою мінімум на 2мм з усіх боків), тому ми широко застосовуємо в нашій практиці процедури з нарощування кісткової тканини, а також збільшення кількості та об’єму ясен.

    Імплантологія — це напрямок, що бурхливо розвивається. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої знання та вміння в цьому напрямку, та проходять навчання в Україні та за кордоном.

Багаторічний досвід роботи в цій галузі дозволяє забезпечувати абсолютно іншу якість життя пацієнтів, життя без знімних протезів.