Хірургія

Хірургія

   Наші стоматологи-хірурги володіють сучасними методами діагностики та лікування стоматологічних захворювань та проводять такі види оперативних втручань як:

- видалення зубів малотравматичними методами з максимальним збереженням оточуючих тканин;
- складні види вилучень (зуби мудрості, надкомплектні та дистоповані);
- зубозберігаючі операції;
- реконструкції (відновлення) об’єму кістки щелеп;
- пластики м'яких тканин;
- імплантації (одноетапні і двохетапні);

   Після проведення комплексної діагностики, визначаються показання та протипоказання до оперативного втручання, враховуються всі особливості, побажання та потреби пацієнта.

   При можливості збереження одного або двох коренів у багатокореневих зубах проводяться резективні методики, такі як гемісекція (видалення одного кореня з частиною коронки), ампутація кореня (видалення кореня з повним збереженням коронкової частини), коронаро-радикулярна сепарація (розділення коренів шляхом розсічення коронки і стовбура кореня).

   Також проводяться операції з видалення кіст на верхній і нижній щелепах, при необхідності - з пломбуванням каналів під час операції.

   Лікар-хірург тісно співпрацює з ортодонтом. До хірургічної допомоги ортодонтам відносяться такі види втручань: компактостеотомія (послаблення щільної пластинки кістки), встановлення мікроімплантів та мініпластин. Такий тандем допомагає провести переміщення зубів з мінімальною кількістю ускладнень.

   Наявність у нашому центрі анестезіологічного відділення надає можливість проведення будь-якого хірургічного втручання в медикаментозному сні або під наркозом, що забезпечує пацієнту максимальний комфорт та відсутність нервового напруження.