Естетична стоматологія

    Естетична стоматологія – це поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення Вашого індивідуального та неповторного образу.

   З цією метою в нашій практиці широко використовуються наступні методики:

- відбілювання зубів;
- прямі реставрації сучасними композитними матеріалами безпосередньо в порожнині рота;
- непрямі реставрації шляхом виготовлення в лабораторних умовах керамічних коронок, накладок, вкладок, вінірів, люмінірів;
- методики комплексного відновлення, які повністю забезпечують функцію зубів і відповідають найвищим естетичним вимогам.

   

Відбілювання

    Білі зуби – атрибут молодості, впевненості – завжди були і залишаються мрією багатьох людей, адже білосніжна посмішка свідчить про здоров’я людини, підвищує її статус як в особистих, так і в ділових відносинах. Для того, щоб отримати білі зуби, все більше і більше людей звертаються до процедури відбілювання, яке ми робимо в клініці або контролюємо його проведення в домашніх умовах.

   

Реставрація

    Реставрацію зубів називають художньою стоматологією, коли лікар з ювелірною точністю шар за шаром, відновлює дрібні деталі, глибину та природність кольору та форми, тим самим ідеально відтворюючи функцію та гарний зовнішній вигляд.В лікуванні використовуються матеріали провідних світових виробників, які поділяються за естетичним, функціональним і індивідуальними показниками і пропонуються кожному пацієнту в залежності від його клінічної ситуації.

   

Вініри

    Слово вінір (veneer) в буквальному перекладі - облицювання, маскування, захисне покриття. В стоматології вініри є тонкими керамічними пластинками або ковпачками, щільно прилягають до зубів.
Зубні вініри призначені для маскування різних дефектів, які нерідко виникають на зубах, наприклад, сколи, зміна початкового кольору і т.д. Вініри корегують зовнішню частину зуба, не зачіпаючи при цьому її внутрішню структуру, тому абсолютно безпечні. Важливою функцією вінірів є захист зубів від руйнівних факторів навколишнього середовища. І найголовніше - вініри мають прекрасний зовнішній вигляд.

    Вибір методу лікування залежить від особливостей діагнозу пацієнта, який встановлюється при ретельному обстеженні. При цьому враховуються побажання пацієнта і час, який необхідно для реставрації зубів.

    Ваша усмішка - запорука Вашого благополуччя, успіху та краси.
    Ми чекаємо Вас, і готові зробити вашу посмішку бездоганною!