Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

    Дiти-це одна третина населення нашої країни, i усе наше майбутнє. Завдяки дiтям хочеться жити. (Мухаммед Алi).

    Дитяча стоматологiя-один з найбiльш делiкатних напрямкiв терапевтичної стоматологiї. Робота з самими маленькими пацiєнтами вимагає часом не тiльки високих комунiкативних навичок, а також знань психологiї дитячого вiку. Кожна дитина iндивiдуальна, зi своїм особливим характером, зi своїми особистими бажанннямии i прагненнями , переживаннями, страхами.
   Дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід спілкування навіть з самими маленькими пацієнтами. А в поєднанні зі знанням новітніх методик діагностики та лікування, а також, маючи в своєму розпорядженні найсучасніші матеріали і устаткування, вони завжди готові надати якісну і кваліфіковану допомогу Вашій дитині.

    Саме дитячі лікарі-стоматологи не мають права на помилку - адже під загрозою виявляються не тільки молочні зуби, але й постійні.

   Надання стоматологічної допомоги пацієнтам дитячого віку в нашому Медичному центрi проводиться в 5-ти напрямках:

- Профілактика основних стоматологічних захворювань;
- Терапевтичне лікування;
- Хірургічне лікування;
- Ортодонтія;
- Дитяча анестезіологія (медикаментозний сон).

    Профілактика основних стоматологічних захворювань є на сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності лікарів, адже: «Грам профілактики - краще, ніж фунт терапії» (Б.Франклін)
До профілактики стоматологічних захворювань входить профiлактична чистка зубiв, ремiнералiзуюча терапiя, глибоке фторування, озонування, герметизацiя фiсур.
    До лікування молочних зубів необхідно ставитись дуже відповідально, адже каріозне ураження, будучи вогнищем інфекції в порожнині рота, може стати причиною захворювань ЛОР-органів, шлунково-кишкової та дихальної систем.
Для безпечного та безболісного лікування зубів ми використовуємо систему комп’ютерної анестезії STA-system, за допомогою якої місцеве знеболення проходить максимально комфортно та майже непомітно для дитини.

   Для здійснення повноцінної діагностики та проведення відповідного лікування лікар-стоматолог дитячий тісно співпрацює з лікарями-рентгенологами, лікарями-стоматологами-хірургами (вилучення тимчасових зубів, лікування періоститів, пластика вуздечок верхньої та нижньої губи та язика) та лікарем-стоматологом-ортодонтом (вплив на м'язовий апарат дитини за допомогою міотрейнерів, лікування зубощелепних деформацій знімними та незнімними ортодонтичними апаратами).


   Для маленьких пацієнтів з ускладненим карієсом, при великій кількості уражених зубів, та для дітей, які мають сильний страх перед медичними втручаннями, наша команда висококваліфікованих лікарів-анестезіологів дитячих здійснить процедуру по введенню в безпечний та комфортний медикаментозний сон.
Маленький пацієнт нічого не відчуває та спокійно спить. Під час сну центральна нервова система працює в звичайному режимі, зберігаються всі рефлекси та дитину можна легко розбудити. Під час даної процедури, лікарі-стоматологи дитячі матимуть змогу якісно та професійно провести санацію ротової порожнини. Вся команда лікарів працює впевнено та злагоджено, завдяки чому безпека і комфорт маленьких пацієнтів у надійних руках!

   Нашi маленькi пацiєнти виходять вiд нас щасливi, з подарунком та посмiшкою на обличчi.

   А що може буди приємнiше нiж справжня дитяча посмiшка?