АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ (ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ)

АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ (ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ)

   Інтегрування в європейське суспільство диктує впровадження в медичну практику європейських стандартів та протоколів надання медичної допомоги. Одним з таких стандартів є право пацієнта на безпеку медичних процедур, в т.ч. і адекватного знеболення останніх.

 

   На сьогодні в стоматології в зв'язку з розширенням об'ємів стоматологічних втручань, забезпечення початку та закінчення лікування за одне відвідування стає актуальним анестезіологічне забезпечення. Коли процедура триває понад 2 години, пацієнт фізично страждає від тривалого обмеження рухів, сюди ж нашаровується тривога та дискомфорт, неприємні відчуття при маніпуляціях в ротовій порожнині (ін'єкції місцевого анестетика, тривале відкриття роту, очікування больових відчуттів та інше).

   Також усім нам відомо, як часто ми відкладаємо візит до стоматолога через власні страхи. Такі відчуття називаються «стоматофобія». І якщо вдатися до деталей, то стан стоматофобії спостерігається у однієї третини людей на земній кулі, або ж у кожної третьої особи. Хоча на перший погляд, страх перед лікуванням зубів виглядає доволі безневинним, проте, це зовсім не так, оскільки є ризик того, що паніка, тремтіння, наростання тахікардії та артеріальної гіпертензії під час стоматологічної процедури може ускладнити процес самого лікування, змінити очікуваний результат та навіть загрожувати Вашому життю і здоров'ю.

   Пацієнтам з підвищеним рівнем тривожності пропонується оптимальне рішення – седація, тобто лікування зубів у стані, який максимально наближений до фізіологічного сну або легкої дрімоти.
Завдяки седації відчуття від неприємних запахів, звуків та маніпуляцій стають нейтральними, а після прийому спогади про них розмиті чи відсутні зовсім.

   Така антистрес-методика дозволяє заощадити Ваш час та нерви і провести стоматологічну процедуру в комфортних для вас умовах спокою та релаксації або більш глибокого сну (за показами чи вашим бажанням).

   Наркоз – це стан, викликаний медикаментозними засобами, під час якого виключається свідомість, всі види чутливості, відбувається процес м'язової релаксації. В нашому Медичному центрі наркоз проводиться на основі сучасних та високоякісних препаратів, таких як, «Пропофол» та «Севофлюран».

   Після детального вивчення анамнезу пацієнта, визначення плану лікування (травматичності, тривалості) командою лікарів-стоматологів та анестезіологічної бригади Вам буде підібрано та запропоновано найбільш оптимальний вид знеболення.