Іван Володимирович Опанасюк

   Опанасюк Іван Володимирович (2 березня 1968 — 5 липня 2016) – український лікар-хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-рентгенолог, член Асоціації імплантологів України, лектор, фахівець у галузі дентальної імплантації, нехірургічної та хірургічної пародонтології, оклюзії, естетики, пластичної хірургії пародонту, засновник та науковий керівник Медичного центру "Міждисциплінарний дентальний центр імені Ю.В. Опанасюка".

   Народився 2 березня 1968 року у с. Сергіївка Новоград-Волинського району. Після закінчення школи з золотою медаллю, навчався в Тернопільському медичному інституті та здобув кваліфікацію лікаря, за спеціальністю «Лікувальна справа», який закінчив з відзнакою. Під час навчання в інституті проходив службу у лавах збройних сил СССР. У 1996 році блискуче закінчив навчання в інтернатурі, та отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургія».

   У період з 1996 по 1999 роки Іван Опанасюк був запрошений у м. Київ, де працював лікарем-хірургом.

1998р. - не полишаючи успішну роботу, пройшов навчання за спеціальністю «Рентгенологія», після чого займав посаду лікаря-рентенолога в Центральній міській клінічній лікарні.

   1999р. - навчається за спеціальністю «Хірургічна стоматологія», після чого приділяє детальну увагу зародженню та розвитку імплантології України, приймає активну участь у створенні Асоціації імплантологів України. Основною роботою на цей період стало активне впровадження в практику стоматологічних кабінетів, клінік методу стоматологічної імплантації шляхом організації курсів, підтримки курсів, що проводились ведучими спеціалістами України, зокрема Мосейко О.О, Опанасюком Ю.В. та Опанасюком І.В., Угрином М., Каленчуком В. та іншими.

   З 2001 р. багато часу своєї професійної діяльності приділяє організації комплексного стоматологічного лікування, при цьому роблячи акцент на розвитку хірургічної, пародонтальної та естетичної стоматології.

   У 1999 році прийняв участь у створенні Товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут прогресивних стоматологічних технологій», де і працював на посадах лікаря-стоматолога-хірурга та лікаря-рентгенолога, а з 2005 року займав посаду головного лікаря.

   В 2015р. Опанасюк І.В. заснував та очолив ТОВ «Міждисциплінарний дентальний центр ім. Ю.В. Опанасюка».

   Протягом всього творчого та професійного життя Іван Володимирович Опанасюк проявив себе як висококваліфікований фахівець, професіонал, відданий своїй справі, який завжди створював навколо себе атмосферу психологічного комфорту та викликав довіру і симпатію у колег і пацієнтів. Він відрізнявся доброзичливістю, нестандартним мисленням, креативністю, комунікабельністю, цілеспрямованістю, оптимізмом, працелюбністю та постійним прагненням до пошуку нових шляхів розвитку стоматологічної науки та розвитку сервісу в процесі обслуговування пацієнтів.

   Він залишив після себе сотні учнів та послідовників, які і надалі будуть продовжувати Його гідну справу і вічну світлу пам'ять у серцях людей…