Історія

Стоматологічна клініка ІПСТ на вул. Хрещатик, 2003

    Стоматологія одна з найдинамічніших галузей медицини, однак довгий час в Україні ця сфера залишалась на доволі посередньому рівні. В 1999 році команда ентузіастів, на чолі з Юрієм Володимировичем та Іваном Володимировичем Опанасюками створила Інститут прогресивних стоматологічних технологій (ІПСТ).

    Саме ІПСТ в 2000-ні роки почав розвивати стоматологію в Україні. Вітчизняні спеціалісти нарешті отримали змогу відкрито побачити новітні технології, спробувати власноруч, так як відкритий при ІПСТ навчальний центр чи не один з перших запрошував до України лекторів з всесвітньовідомими іменами та вражаючим досвідом. А українцям, нарешті, стала доступна якісна стоматологічна допомога найвищого рівня.

    Тепер не потрібно було їхати до Європи чи Америки в пошуках передового лікування, якісна медицина сама прийшла до киян. Високий спектр та рівень послуг, що надавався забезпечив високу популярність клініки не лише в Києві, а й по всій Україні та далеко за її межами.

    Юрій та Іван Опанасюки всесторонньо розвивали сферу хірургічної та ортопедичної стоматології, завозили в Україну найновіше рентгенологічне та діагностичне обладнання та досягли в цьому значного успіху, неможливо переоцінити їх внесок в розвиток даної галузі в Україні.

Засновники ІПСТ - Юрій та Іван Опанасюки

    Час іде, технології не стоять на місці, потреби та вимоги пацієнтів постійно зростають. Саме тому в 2014 році було прийнято рішення створити вузькоспеціалізовані центри, в яких би надавалась профільна стоматологічна допомога, а спеціалісти кожного напрямку мали змогу постійно вдосконалюватись, розвиватись та надавати послуги високого рівня.

    Так в січні 2015 року розпочали роботу два медичних центра – Міждисциплінарний дентальний центр імені Юрія Володимировича Опанасюка та Функціональна ортодонтія.

Междисциплінарний Дентальний Центр ім. Ю. В. Опанасюка і Функціональна ортодонтія

    МДЦ імені Ю.В. Опанасюка продовжує традиції роботи клініки ІПСТ – якісна хірургічна та ортопедична допомога, а також наполенгливо розвиває терапевтичні напрямки – ендодонтію та реставраційну стоматологію. Центр оснащений одним з найкращих в Україні рентгенологічним обладнанням та надає діагностичні послуги високого рівня.

    Функціональна ортодонтія – медичниий центр, в якому надається ортодонтична допомога пацієнтам, що дозволяє створювати не лише естетичні посмішки, а забезпечувати повне здоров’я всього зубо-щелепного апарату. Особливістю клініки є те, що поруч з дорослими пацієнтами ми надаємо допомогу і наймолодшим відвідувачам, що дозволяє не лише успішно усувати всі проблеми із зубами, а також проводити результативну профілактику.

    Команди обох медичних центрів тісно співпрацюють між собою, мають спільну мету та філософію.

    Ми з великою шаною працюємо для продовження ідеї наших засновників – Юрія Володимировича та Івана Володимировича Опанасюків. Та з великою вдячністю та наснагою продовжуємо справу їх життя.

    Жити, любити, творити і працювати на результат!